AYANCIK MESLEK YÜKSEKOKULU


Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Sinop ve Amasya'da Tercih ve Tanıtım Günlerindeyiz

Üniversitemizin ve Yüksekokulumuzun tanıtım çalışmaları çerçevesinde, Sinop ili ve çevresinde tanıtım çalışmalarımız devam ediyor.

2019 – 2020 Akademik yılında yeni öğrencilerini ağırlamaya hazırlanan Üniversitemiz, “Tercih Günleri” kapsamında üniversite tercihi yapacak öğrenci ve velilere bilgilendirmelerde bulundu. Sinop il merkezinde yer alan ve şehrin en hareketli caddelerinden biri olan Aşıklar Caddesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte “Tercih ve Rehberlik” standı açan Üniversitemiz Öğrenci ve velilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 

Yüksekokulumuzu temsilen stantta yerini alan Öğr.Gör.Yeşim SÜRMELİOĞLU Yüksekokulumuz bölüm ve programları hakkında öğrenci ve velilere bilgi vererek,  tanıtım materyalleri hediye etti.

Yüksekokulumuzun tanıtım çalışmalarının bir ayağı da Amasya’da yapıldı. Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bilgisi dahilinde, Öğr. Gör. Hacer Kübra SEVİNÇ tarafından, Merzifon Ziya Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İrfanlı Anadolu Lisesi,  Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Merzifon Anadolu Lisesi, Abide Hatun Anadolu Lisesi, Merzifon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Merzifon Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaret edilerek okul müdürlerimize, tercih danışmanlığı komisyonlarına ve rehber öğretmenlerimize Yüksekokulumuz hakkında bilgi verilerek, Yüksekokulumuzun bölüm ve programlarının, faaliyetlerinin yer aldığı dergimiz hediye edildi.

 


Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
Kalite
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016